Naše vize | Náš  sen

Proč vznikl projekt Beskydy

Chceme, aby lidé nejen v Beskydech vnímali architekturu, jako součást jejich života. Moderní architektura, jako prostor pro lepší bydlení. Klasická Beskydsko-valašská architektura se začíná pomalu vytrácet a je třeba ji v moderním pojetí znovu oživit. Navrhujeme a stavíme domy, jako funkční celek. Používáme hlavně přírodní obnovitelný materiál.  

Naše vize je navrhovat a tvořit lepší bydlení.  Propojení Vaší představy, naší vize,  lokálních zdrojů, historie = vytvoření ideálního domova.

Ing. Arch. Tomáš Jalůvka | CEO | Founder | PROJEKT BESKYDY s.r.o.

Co nas baví | Co umíme

Služby, které nabízíme

Rádi Vám pomůžeme vybrat pozemek. Občas víme v Beskydech i o nějakém pod pultovém „zboží“. Právním zastoupení při vyjednávání s prodávajícím. Když budete chtít, můžeme pomoci i s řešením financování. Než vyberete pozemek, zjistíme Vaši představu o hezkém bydlení, Vaše potřeby, sny a touhy. Začíná dlouhodobá komunikace s architektem. Aby byl dům podle Vašich představ, musíte nám je všechny říct. Nebát se říct svůj názor. Během konzultací skicujeme a diskutujeme o možnostech. Architektonická studie je jeden z nejdůležitějších kroků při návrhu vzhledu a funkci domu. Při konzultacích používáme i technologii virtuální reality, tak Vám umíme ukázat naskicovaný dům přímo na Vašem pozemku. Vizualizace jsou také naší silnou stránkou. Vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení je samozřejmostí. V komunikaci na úřadech jsme kovaní. Zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Příprava prováděcí stavební dokumentace vždy zabere nějaký čas, ale stavební firma má pak ulehčenou práci, nemusí vymýšlet vymyšlené. Postup bude mít dokonale připravený. Pro následné konzultace můžete využít autorský dozor a stavební dozor investora. Pak nás čeká už jen kolaudace stavby.

Chcete se s námi potkat?

Můžeme dát kávu a dobrý koláč na Čeladné nebo v Kunčicích p. Ondřejníkem.

PROJEKT BESKYDY

 KDO jsou zakladatelé?

Tomáš Jalůvka

Founder

Kopřivnický rodák, duší Valach. V roce 2014 založil se svou ženou a svým kamarádem architektonický ateliér ValArch. Působí i jako hlavní architekt města Bystřice pod Hostýnem. Dlouhodobě spolupracuje s významným českým architektem Kamilem Mrvou. Tomáš se zaměřuje na moderní Valašskou architekturu. Miluje dřevo, beton, sklo, i alternativní materiál, jako je například sláma a hlína.

Zdeněk Mikulenka

FOUNDER

Vizionář, kreativec, sportovec, otec dvou dětí, milovník moderní architektury, přírody (hlavně Beskyd). Rád si jde za svým cílem, za svou vizí a přetváří sny v realitu. I s Vašim snem o lepším bydlení Vám může pomoci.

Zdeněk, jako první v České republice začal dělat workshopy pro investory na aplikaci betonových stěrek. Ve spolupráci s KABE Farben a firmou STEICO se věnuje rozšiřování povědomí o přírodních materiálech pro dřevostavby.

z našeho instagramu

Instagram did not return a 200.